12 maja 2017

Nestlé zaprasza na konferencję Polish-Swiss Innovation Day

Nestlé zaprasza na konferencję Polish-Swiss Innovation Day

Jak stworzyć skuteczny ekosystem cyfrowy? – to temat tegorocznej edycji konferencji Polish-Swiss Innovation Day, która odbędzie się 23 maja na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie organizowane jest przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą, we współpracy z Ambasadą Szwajcarii w Polsce i udziałem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Podczas spotkania odbędą się warsztaty, które poprowadzi przedstawiciel firmy Nestlé Polska.

Organizowana po raz trzeci konferencja Polish-Swiss Innovation Day skupia najlepszych specjalistów. Specjalnie dla zgromadzonych gości podzielą się oni swoją wiedzą z zakresu innowacyjności. Wydarzenie rozpocznie się od wystąpienia Jovana Kurbalija, prezesa i założyciela DiploFoundation z Genewy. Jednym z głównych panelistów będzie minister cyfryzacji Anna Streżyńska.

Podczas konferencji Polish-Swiss Innovation Day odbędzie się m.in. panel dyskusyjny Jak stać się jedną z cyfrowych gospodarek? oraz warsztaty prowadzone przez Zbigniewa Skarżyńskiego, Kierownika ds. komunikacji marketingowej Nestlé Polska pt. Wykorzystanie cyfrowej transformacji do stworzenia silnych marek koncernu Nestlé.

Trzecia edycja Polish-Swiss Innovation Day 2017 zaplanowana jest na 23 maja 2017 r. od godz. 9.00 do 14:30 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT), na terenie kampusu Politechniki Warszawskiej (Rektorska 4, Warszawa). Zapisy na stronie wydarzenia: www.psid2017.pl

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza z siedzibą w Warszawie powstała w 1998 roku. Jest dobrowolnym, niedotowanym przez instytucje publiczne, stowarzyszeniem według prawa polskiego. Obecnie liczy ok. 180 członków i zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce.

Kontakty:

Edyta Iroko