12 marca 2007

Oferta lodów dla dzieci Nestlé Polska 2008

Oferta lodów dla dzieci  Nestlé Polska 2008

W portfolio firmy Nestlé w 2008 roku znalazło się 9 lodów dla dzieci. Do ulubionych sześciu z roku poprzedniego dołączyły trzy nowości lodowe: GIBEK Truskawkowy, INDIANA JONES oraz KREJZOL. Poniżej znajdują się opisy poszczególnych propozycji.

 NOWOŚCI 2008

 GIBEK Czerwony

Oto nowy i bardzo truskawkowy GIBEK Czerwony. Do lizania, do gibania i do smaków odkrywania. GIBEK to żelowy przyjaciel o smaku truskawki o niezwykłych właściwościach. GIBEK nie rozpuszcza się jak inne lody, lecz pod wpływem lizania wygina się na wszystkie strony, czy to magia?

Proponowana cena: 1zł (50ml)

INDIANA JONES

Prosto z Królestwa kryształowej czaszki przybył niecodzienny gość – Indiana Jones JELLYSTICK. Pojawił się i ogłosił niesamowitą nowinę – czwartą cześć przygód swego imiennika – Indiany Jones! Ten lód o smaku coca coli, dzięki żelowej strukturze jest zwinny i gibki.

Proponowana cena: 1zł (50ml)

KREJZOL

Absolutna nowość! Orzeźwiające połączenie soczystej pomarańczy, dojrzałego kiwi oraz leśnej jagody pokryte polewą jogurtową to efekt zeszłorocznego konkursu SKRĘĆ LODA. Zwycięski projekt Ani Miśkiewicz jest pierwszym produktem w Polsce wykreowanym przez konsumenta i wprowadzonym na rynek.

Proponowana cena: 1zł (43ml)

ZNANE i LUBIANE 2008

BluMiś

BluMiś to truskawkowy lód ukryty w tubie z otworami na górze. Naciskając patyczek sprawiasz, że z otworów wyłaniają się truskawkowe włosy. BluMiś to frajda dla najmłodszych, a jednocześnie pewność dla rodziców, że dają swym pociechom coś zdrowego. Jeden BluMiś zaspakaja 15% dziennego spożycia wapnia.

Proponowana cena: 2,5 zł (85ml)

KWAŚNIAK

KWAŚNIAK uwielbia zaskakiwać, dlatego pod kwaśną mandarynkową górą ukrywa słodkie brzoskwiniowe ukojenie.

Proponowana cena: 1zł (50ml)

GIBEK

GIBEK nie rozpuszcza się i nie kapie jak inne lody, lecz pod wpływem lizania wygina się na wszystkie strony. Jabłkowy GIBEK ZIELONY to nieodłączny element przygody!

Proponowana cena: 1zł (50ml)

BLUMAGIK

BLUMAGIK – wyczarowany przez BluMisia to lód o niezwykłych właściwościach. Jedząc go nie ustrzeżesz swojego języka przed zabarwieniem na niebiesko. Wierzchołek BlUMAGIKA oblany jest zieloną polewą, w której znajdują się musujące cukierki. Czary BluMisia nigdy nie zawodzą na prośbę dzieci udało mu się nadać swemu przyjacielowi smak gumy do żucia!

Proponowana cena: 1zł (45ml)

KAKTUS

Trzykolorowy lód o truskawkowo-cytrynowym smaku to doskonale znany przyjaciel KAKTUS. Ten przypominający kłującą roślinkę lodowy przysmak już od dawna cieszy najmłodszych, ale i ich rodziców.

Proponowana cena: 1zł (45ml)

NESQUIK

Czekoladowo-waniliowy NESQUIK dostarcza dzieciom nie tylko ogromnej przyjemności, ale także ważnego budulca kości - wapnia. Podobnie jak BluMiś, NESQUIK zaspokaja 15% zalecanego dziennego spożycia tego minerału.

Proponowana cena: 1zł (43ml)