21 października 2008

NESVITA – nowa marka na polskim rynku

NESVITA – nowa marka na polskim rynku

Firma Nestlé Polska wprowadza na polski rynek nowy produkt marki NESVITA - płatki owsiane z dodatkiem mleka i suszonych owoców. Zdrowe i sycące, a jednocześnie lekkie i smaczne – płatki owsiane NESVITA to nowe, wygodne rozwiązanie dla tych, którzy dotąd nie znaleźli dla siebie idealnego śniadania. Dzięki jednoporcjowym saszetkom są także niezwykle łatwe i szybkie w przygotowaniu. Produkt jest dostępny w sklepach od października 2008. 

NESVITA to znana na świecie, do tej pory niedostępna w Polsce marka Nestlé, obejmująca całą gamę produktów prozdrowotnych. Płatki owsiane to pierwsza propozycja przygotowana dla polskich konsumentów.

Płatki owsiane NESVITA występują w 3 wersjach smakowych: z truskawkami, z wiśniami oraz z jabłkiem i cynamonem. Dodatek mleka i suszonych owoców powoduje, że produkt jest bardzo smaczny jako element śniadania lub jako dodatkowy posiłek w ciągu dnia.

Dzięki zawartości pełnego ziarna owsa NESVITA jest naturalnym źródłem błonnika, który  przedłuża poczucie sytości, a jednocześnie jest posiłkiem lekkim (195-197 kcal w zależności od wariantu smakowego). Płatki owsiane włączone do codziennej diety mają dobroczynny wpływ na nasz organizm: poprawiają przemianę materii, pomagają obniżyć poziom cholesterolu i  oczyścić organizm z toksyn. Jako zdrowy posiłek dają uczucie sytości na długi czas i pozwalają dobrze o siebie zadbać, pomimo natłoku codziennych zajęć.

Lekkie i sycące płatki owsiane marki Nestlé NESVITA pozwolą osobom zapracowanym zadbać o prawidłową dietę, a wysoka jakość produktu z pewnością zadowoli najbardziej wymagających konsumentów.

Płatki owsiane NESVITA to produkt łatwy w przygotowaniu: wystarczy wsypać zawartość saszetki do miseczki, zalać wrzątkiem (140ml lub do poziomu płatków w misce), wymieszać i poczekać od 3 do 5 minut. Jako zdrowy element śniadania płatki owsiane mają bardzo dobrą opinię wśród konsumentek, jednak do tej pory wiele z nich zniechęcała konieczność ich gotowania. Jednoporcjowe (50g) saszetki mają odpowiednio dobrane proporcje składników, co ułatwia nie tylko błyskawiczne przygotowanie, ale także gwarantuje właściwą konsystencję.

Podobnie jak na innych produktach Nestlé, z tyłu opakowania NESVITA umieszczony został KOMPAS ŻYWIENIOWY®. Zawiera on informacje, które pomagają konsumentom wkomponować w ich codzienne menu ulubione produkty, tak, by dostarczały wszystkich potrzebnych w ciągu dnia składników odżywczych oraz odpowiedniej ilości kalorii. Dodatkowo, dzięki oznakowaniu produktu wskaźnikiem GDA, konsumenci mogą sprawdzić, jaką ilość ze wskazanej dziennej porcji najważniejszych składników odżywczych (czyli: energii, białka, węglowodanów, cukrów, tłuszczu, kwasów tłuszczowych nasyconych, błonnika i sodu) pokrywa jedna porcja danego produktu.

Cena detaliczna płatków owsianych NESVITA  to ok. 1,70 PLN