23 września 2008

Bąbelkowy świat ciemnej czekolady

Bąbelkowy świat ciemnej czekolady

Ciemna czekolada do tej pory była dostępna tylko w tradycyjnej formie. Duża tabliczka o charakterystycznym, intensywnym smaku rzadziej przyciągała młodych konsumentów, którzy oczekują nowości i zaskoczenia. Nadszedł czas, by odświeżyć dotychczasową formę ciemno-czekoladowej słodyczy, dodać bąbelki powietrza i zobaczyć, jak wszyscy unoszą się z radości.

Nietypowe połączenie – lekkość i intensywny smak cechuje Nestlé AERO DARK – nowość zarówno dla koneserów deserowej słodyczy, jak i fanów napowietrzonych słodkości. Limitowana seria w formie batonów jest już dostępna na sklepowych półkach.

Na polskim rynku do tej pory nie było ciemnej czekolady wypełnionej bąbelkami powietrza.

Nowy produkt firmy Nestlé AERO DARK - to napowietrzona ciemna czekolada o intensywnym, aksamitnym smaku.

Dzięki rozmiarom w formie batona, Nestlé AERO DARK zmieści się do małej torebki czy szuflady biurka. Będzie na wyciągnięcie ręki w stresującej sytuacji bądź podczas przerwy jako słodka przyjemność.

Warto zauważyć, iż ciemna czekolada cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich konsumentów. Do marca 2008 roku spożycie batonów w ciemnej czekoladzie wzrosło o 96% w stosunku do roku poprzedniego.*

Nestlé AERO DARK zostało zamknięte w kuszącym opakowaniu koloru ciemnej czekolady. Intensywny brąz i ulatujące bąbelki doskonale oddają charakter zawartości.

Limitowana edycja napowietrzonej czekolady deserowej będzie dostępna w opakowaniach o wadze 35 gramów i sugerowanej cenie 1,48 zł.

 * Źródło: AC NIELSEN, Sales Value in Total Poland, MAT FM 2008