07 grudnia 2009

Codzienność staje się przyjemniejsza z nowym wafelkiem PRINCESSA CarmeLove!

Codzienność staje się przyjemniejsza z nowym wafelkiem  PRINCESSA CarmeLove!

By dodać smaku codziennym chwilom firma Nestlé wprowadza na rynek zupełnie nową odsłonę marki PRINCESSA. PRINCESSA CarmeLove to wyjątkowy, okrągły kształt, który zaskakuje pysznym połączeniem kruchego wafelka i ciągnącego się karmelu oraz możliwością ciekawego spożycia.

Radosna muzyka, krótki spacer, łyk mocnej kawy - każdy z nas ma swój sposób na to, by zacząć dzień w dobrym nastroju. Teraz dzięki wafelkowi PRINCESSA CarmeLove możemy cieszyć się przyjemnością w każdej wybranej chwili i nadawać kolejnym momentom rozpływający się w ustach, karmelowy smak. Pyszna PRINCESSA CarmeLove poprawia nastrój i dodaje życiu słodyczy. Cieszmy się chwilami, które potrafią pokolorować nasz dzień!

Nowa PRINCESSA CarmeLove to połączenie kruchego, okrągłego wafla i pysznego, ciągnącego karmelu, a także różnorodność sposobów, na jakie możemy go skosztować. Szczególnie zadowoleni będą zwolennicy rozkoszowania się chwilą. Właśnie z myślą o nich powstała specjalna propozycja przygotowania wafla, która pozwala zamienić zwykłą chwilę w moment przyjemności. Za sprawą okrągłego kształtu możemy umieścić wafel na ulubionym kubku z gorącym napojem, aby go „podgrzać" i dzięki temu sprawić, by ukryty w nim karmel apetycznie się rozciągnął. Oryginalna receptura wypiekania wafla powoduje, że przez cały czas pozostaje on kruchy i chrupiący. Jednak, gdy nie uda nam się znaleźć czasu na przygotowanie wafla, zawsze możemy zjeść go w tradycyjny sposób - „na zimno". Wtedy także urzeknie nas smakowity karmel i kruchy wafelek.

Unikalna propozycja jedzenia nowej PRINCESSA CarmeLove zamienia kilka minut w odrobinę przyjemności. Każdy z nas niejednokrotnie musi zmagać się z uciekającym czasem. W takich momentach zawsze marzymy choć o kilku chwilach relaksu. PRINCESSA CarmeLove jest miłym przystankiem w ciągu długiego dnia, podczas którego możemy cieszyć się radością i spokojem. Co więcej, możemy ulegać pokusie i delektować się smakiem nowej Princessy bez obaw o naszą figurę, ponieważ jej wartość energetyczna to jedynie
103 kalorie.

PRINCESSA CarmeLove to kolejny produkt firmy Nestlé, na opakowaniu którego znajdziemy opracowany przez ekspertów KOMPAS ŻYWIENIOWY®. Jest to unikalny system, który w łatwy i szybki sposób pomaga zaplanować, co zjeść, by mieć dobre samopoczucie i dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych. Dzięki znajdującym się w nim informacjom można poznać dokładny skład produktów oraz w taki sposób wkomponować w codzienne menu ulubione produkty, aby dostarczały wszystkich potrzebnych w ciągu dnia składników odżywczych oraz odpowiedniej ilości kalorii.

Sugerowana cena detaliczna produktu - 1,10 PLN

Kontakt prasowy:

Magdalena Hayder
Garden of Words
tel. (022) 892 85 72 wew. 17
e-mail: m.hayder@gardenofwords.pl

Wioleta Dłużewska
Garden of Words
tel. (022) 892 85 72 wew. 15
e-mail: w.dluzewska@gardenofwords.pl