27 sierpnia 2010

Śniadanie dla przyjaciół

Śniadanie dla przyjaciół
Rodzinny obiad, biznesowy lunch albo wypad ze znajomymi na kolację do włoskiej restauracji... Wspólne posiłki zbliżają ludzi, nic dziwnego, że bardzo lubimy w taki sposób spędzać czas. Od pewnego czasu dużą popularnością cieszą się spotkania przy? śniadaniach! Biznesmeni zaczynają dzień od spotkania przy kawie w jednej z modnych kawiarni w mieście, a my? Zaskoczmy naszych znajomych zaproszeniem na sobotnie lub niedzielne śniadanie.

Skorzystajmy z pięknej pogody, wystawmy na balkon lub taras stolik i rozkoszujmy się wolnym czasem i rozmową. Co na śniadanie? Kanapki z pełnoziarnistego chleba, jajecznica, naleśniki z serem czy croissanty ? każdy lubi coś innego. Do śniadania - oczywiście kawa! Przyjaciele na pewno docenią delikatną rozpuszczalną kawę NESCAFÉ Sensazione Créme. Łatwa do przygotowania, o łagodnym smaku, zwieńczona delikatną pianką sprawi, że wspólne śniadanie będzie prawdziwą przyjemnością.

Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Co więcej - może być tym najprzyjemniejszym. Dlaczego? Przyrządźmy je bez pośpiechu, tak by nie tylko dostarczyło nam niezbędnej energii na początek, ale również bardzo smakowało!

Śniadanie zbliża ludzi
Śniadanie nie tylko dostarcza nam niezbędnych składników odżywczych na cały dzień. Może również dobrze nastroić, jeśli pomyślimy o odpowiedniej oprawie. Starajmy się jeść niespiesznie, celebrując ten moment i ciesząc się nim. Czy zaaranżujemy posiłek w ogródku, na balkonie, na tarasie, czy we własnej kuchni, warto go zjeść i miło spędzić czas w dobrym towarzystwie. Śniadanie z przyjaciółmi wprawi nas w dobry nastrój, który będzie nam towarzyszył cały dzień. Zaś rozmowy biznesowe przy śniadaniu mogą przynieść zupełnie nieoczekiwane efekty.

Umówmy się na kawę!
Musimy się umówić na kawę! Nie bez powodu często składamy sobie taką obietnicę. Kawa to najlepszy towarzysz naszych spotkań, zarówno poranno - śniadaniowych jak i popołudniowych. Dla osób preferujących łagodny i subtelny smak tego napoju idealna będzie NESCAFÉ Sensazione Créme. To kawa rozpuszczalna mająca postać lekkiego proszku, który produkowany jest z wysokiej jakości ziaren kawowych. Delikatna kawowa pianka, czyli tzw. crema, która powstaje w naturalny sposób po przygotowaniu kawy, dodatkowo podkreśla jej łagodny harakter i podnosi przyjemność towarzyszącą delektowaniu się filiżanką kawy.

Wobec tego... zapraszamy na kawę!

Produkt dostępny w opakowaniach 100g i 200g.
Sugerowana cena za opakowanie 200g: 18,90 zł.
Sugerowana cena za opakowanie 100g: 11,50 zł.