20 listopada 2012

Przepis na słodkie święta z Nestlé

Przepis na słodkie święta z Nestlé

Przepis na wyjątkowe święta? Grono najbliższych osób, zielona choinka, pudełko kolorowych bombek, zapach piernika i... i jeszcze coś słodkiego. Nie ma świąt bez słodyczy, ponieważ to one umilają wolne chwile, idealnie smakują z gorącą kawą
i przede wszystkim są niezwykłym i zawsze trafionym prezentem. Szczególnie te ze świątecznej oferty Nestlé.

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy, dlatego najdroższym osobom wręczamy niezwykłe upominki takie jak klasyczne praliny AFTER EIGHT w świątecznym opakowaniu, limitowane edycje deserowych czekoladek AFTER EIGHT łączących nutę mięty ze smakiem marcepana lub czarnej porzeczki, a także stworzone specjalnie na święta, nowe, wyrafinowane praliny AFTER EIGHT Dark z aksamitnej, gorzkiej czekolady skrywające nadzienie o smaku miętowym. Słodkim prezentem będzie również elegancka figurka Mikołaja AFTER EIGHT lub rozpływający się w ustach wafelek PRINCESSA przekładany kremem o niepowtarzalnym smaku włoskiego deseru tiramisu.

Kto z niecierpliwością oczekuje pierwszej gwiazdki i św. Mikołaja z workiem prezentów? Dzieci! To z myślą o nich powstały pyszne, wypełnione drażetkami SMARTIES, czekoladowe figurki w wyjątkowych kształtach: misia polarnego, renifera, pingwina, a także zabawny zestaw trzech mini figurek SMARTIES: bałwanka, renifera i św. Mikołaja.

Idealnym upominkiem dla najmłodszych będą również mini drażetki SMARTIES w kolorowych pudełeczkach z obrazkami, które można kolekcjonować, układać jak puzzle lub grać nimi w domino, a także opakowanie, zawierające 8 wafelków NESQUIK wraz z świąteczną kolorowanką, w sam raz do zabawy w zimowe dni. Dzieci ucieszą się również z tuby gigant pełnej czekoladowych drażetek SMARTIES w kolorowych, cukrowych skorupkach.

Święta to magiczny czas, gdy chcemy sprawiać radość rodzinie, przyjaciołom czy znajomym z pracy. Drobnym, ale niezwykłym gestem, który ucieszy każdego jest właśnie słodki podarunek. Połóż dwa paluszki KIT KAT z nadzieniem o smaku pomarańczy w pysznej, mlecznej czekoladzie na biurku najlepszej koleżanki z pracy i przekonaj się, jak łatwo jest sprawić komuś radość. Figurka Mikołaja KIT KAT z pysznej mlecznej czekolady z zatopionymi w niej kawałkami chrupiącego wafelka z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. A gdy podzielisz się z przyjaciółmi torbą wypełnioną batonikami KIT KAT Mini lub batonami LION w mini formacie przekonasz się, ile uśmiechów możesz otrzymać w jednej chwili.

 

Życzymy pięknych i słodkich Świąt!