20 listopada 2013

Nespresso wspiera efektywny biznes

Nespresso wspiera efektywny biznes

Warszawa, listopad 2013 r. – Nie od dziś wiadomo, że by biznes był efektywny, ale i efektowny potrzebna jest… dobra, aromatyczna kawa. Towarzyszy spotkaniom z kontrahentami, dodaje energii - gdy pracujemy nad trudnym projektem, inspiruje – gdy szukamy kreatywnych rozwiązań. Znając te wewnątrzfirmowe wyzwania, Nespresso oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu – odpowiednie do wielkości przedsiębiorstwa i jego potrzeb ekspresy, najwyższej jakości kawę, całą gamę zindywidualizowanych usług: dostawę, konserwacje i specjalistyczną wiedzę techniczną oraz szereg akcesoriów. Podpowiadamy krok po kroku, jak sprawić, by Nespresso dopełniło Twój biznes.

Krok pierwszy: odpowiedni ekspres

Niezależnie, który z oferowanych ekspresów dedykowanych biznesowi wybierzesz, masz pewność, że będzie on odznaczał się najwyższej klasy technologią oraz nowoczesnym designem. Niewielki, ale bardzo wytrzymały Zenius sprawdza się doskonale tak w małych jak i dużych przedsiębiorstwach. Zadba o niewielkie zużycie energii i gwarantuje intuicyjną obsługę. Linia ekspresów Gemini to kompaktowe i funkcjonalne rozwiązanie do biura. Urządzenia te, wyposażone w półautomatyczny system podawania i wyrzucania kapsułek oraz 2 trzylitrowe pojemniki na wodę, umożliwiają przygotowanie dwóch filiżanek kawy równocześnie oraz programowanie ich rozmiarów. Kompleksowe rozwiązanie dla dużych firm to Tower - system modułowy z czterema konfiguracjami do wyboru, zapewniający elastyczny system płatności (monety, żetony lub kartę) oraz obszerne miejsce do przechowywania kawy i akcesoriów. Dzięki automatycznemu dystrybutorowi kapsułek zapewnia bardzo wygodną, niezawodną obsługę. Osobnym rozwiązaniem, dedykowanym przede wszystkim gastronomii, ale sprawdzającym się również w biurze, jest profesjonalna maszyna Aguila. Za pomocą jednego przycisku przygotuje dla klientów kawy na zimno i na gorąco – zarówno mleczne jak i klasyczne. 6 bojlerów, 4 głowice ekstrakcyjne oraz 5-litorowy pojemnik na mleko to niektóre z części wyposażenia, niezwykle użyteczne w hotelach czy restauracjach.

Krok drugi: kawa dla każdego

Gdy wybrałeś już odpowiedni do Twojego przedsiębiorstwa ekspres, czas zatroszczyć się o kawę. Asortyment do firmy skompletować można spośród 8-miu rodzajów Grand Cru od Nespresso: ristretto, espresso, lungo i kaw bezkofeinowych oraz edycji limitowanych. Wyselekcjonowane, palone w temperaturze dopasowanej do rodzaju owoców ziarna Arabiki i Robusty zapakowane zostały w hermetyczne kapsułki. Dzięki widocznym oznaczeniom (zależnym od wielkości filiżanki i intensywności) i kolorom przypisanym danemu Grand Cru, łatwo znaleźć poszukiwaną kawę. Następnie wystarczy wrzucić kapsułkę do ekspresu, nacisnąć przycisk i… gotowe!

Krok trzeci: dobierz akcesoria

Wyśmienita kawa powinna być odpowiednio serwowana – tak, by klientów, pracowników
i kontrahentów zaskoczyć nie tylko wybornym smakiem, ale i elegancją podania. Nespresso przygotowało całą ofertę akcesoriów, które uzupełnią asortyment kawy i ekspresów. Na spotkania na najwyższym szczeblu świetnie nadadzą się porcelanowe, stylowe filiżanki. Małą czarną smakowicie urozmaici gęsta, mleczna pianka, którą na ciepło lub zimno przygotuje Aeroccino – profesjonalny spieniacz do mleka. Do biura zamówić możesz także cukier, czekoladki i kruche ciasteczka, które „osłodzą” godziny trudnych negocjacji lub dzień pełen pracy. W ofercie biznesowej Nespresso nie brakuje też odpowiednich dodatków do ekspresu takich jak: akcesoria do przechowywania, kubki papierowe, zestawy do odkamieniania czy dysze do spieniania mleka.

Krok czwarty: Nespresso – do usług

Wiedząc, że każda firma ma inne potrzeby, Nespresso zapewnia szeroką gamę zindywidualizowanych usług - od dostawy przez konserwację po specjalistyczną wiedzę techniczną. Przy zakupie ekspresu, Nespresso oferuje raz w roku serwis maszyny, co więcej – w przypadku nieoczekiwanych problemów, pomoc techniczna pojawi się w Twoim przedsiębiorstwie w przeciągu 48 godzin. Jeśli maszyna wymagać będzie naprawy, otrzymasz ekspres zastępczy. Nespresso zadba również o szybką dostawę kawy do Twojej firmy - wystarczy złożyć zamówienie przez telefon lub Internet, a wybrane kapsułki zostaną dostarczone w ciągu dwóch dni roboczych. W ofercie dla biznesu znajdziesz też szereg dodatkowych usług – możliwość bezpłatnego wypróbowania ekspresu i kawy, montaż i szkolenia z obsługi w siedzibie Twojej firmy, wyposażenie maszyn na specjalne okazje oraz wynajęcie dodatkowych urządzeń i dzierżawę urządzenia.

Niezależnie od tego, czy ekspres postawisz w recepcji, sali konferencyjnej, służbowym gabinecie czy pracowniczej kuchni – Nespresso zadba o to, by spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i odpowiadał potrzebom Twoich pracowników i gości. Oferując klientom, partnerom biznesowym i podwładnym kawę Nespresso o nieprzeciętnym aromacie i najwyższej jakości, dbasz nie tylko o ludzi, ale także o pozytywny wizerunek swojej firmy i przyjemną atmosferę biznesową.

Więcej informacji na temat oferty dla biznesu na stronie internatowej:

www.nespresso.com/pro/

* * *

Informacje o Nestlé Nespresso S.A.

Nestlé Nespresso S.A., światowy pionier i lider rynku kawy porcjowanej najwyższej jakości, koncentruje się na dwóch segmentach rynku: gospodarstwach domowych (B2C) oraz miejscach pracy i wypoczynku (B2B). Nespresso Business Solutions to połączenie ośmiu kaw Grand Cru, najnowocześniejszych ekspresów oraz innowacyjnych systemów płatności, dzięki którym Nespresso jest dostawcą kawy w najbardziej prestiżowych restauracjach, hotelach oraz w branży biurowej, handlowej i lotniczej. Dodatkowe informacje dostępne na stronie internetowej http://www.nespresso-pro.com/ooh/home_pl_pl.html

About Nestlé Nespresso SA

Nestlé Nespresso SA, the worldwide pioneer and market leader in highest-quality premium portioned coffee, focuses on its services for both individual customers (B2C) and business (B2B). Nespresso Business Solutions provides the consumers with 8 Grand Cru coffee blends, ultramodern coffee machines and innovative payment system which results that Nespresso cooperates with the most prestigious restaurants, hotels, offices, luxurious merchant points and air industry. For more information, visit http://agents.nespresso-pro.com/en/