20 sierpnia 2014

Smakowe mleko modyfikowane NESTLÉ JUNIOR w nowych opakowaniach

Smakowe mleko modyfikowane NESTLÉ JUNIOR w nowych opakowaniach

Nestlé, które od ponad 145 lat dba o zdrowy rozwój najmłodszych, wykorzystało smaki miodu i wanilii, tworząc mleko modyfikowane dla dzieci od 1. roku życia. NESTLÉ JUNIOR o smaku waniliowym i NESTLÉ JUNIOR z miodem to nr 1 i nr 2 w segmencie smakowych mlek modyfikowanych.* Teraz dostępne są w nowych, bardziej nowoczesnych i kolorowych opakowaniach, dzięki którym rodzice łatwiej znajdą smak lubiany przez ich pociechy.

Pierwsze urodziny to czas na prawdziwą rewolucję w diecie malucha. Jadłospis juniora zaczyna się stopniowo upodabniać do menu starszych członków rodziny – pojawiają się w nim nowe potrawy, konsystencje oraz smaki. W tym wieku mleko modyfikowane powinno nadal stanowić kluczowy element diety dziecka. Rodzice mogą zadbać o zdrowy rozwój swojego malucha, podając mu codziennie mleko modyfikowane NESTLÉ JUNIOR.


Już dwa kubeczki mleka modyfikowanego NESTLÉ JUNIOR (250 ml każdy) pokrywają 100% zapotrzebowania na wapń i co najmniej 75% zapotrzebowania na żelazo. Wapń i witamina D potrzebne są do prawidłowego rozwoju kości, a żelazo przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych. Mleko modyfikowane NESTLÉ JUNIOR jest także źródłem 10 witamin w tym m.in. witaminy C, która pomaga wspierać układ odpornościowy dziecka, witamin z grupy B (B1, B2, B12) oraz D i E.


Mleko modyfikowane NESTLÉ JUNIOR w nowych opakowaniach jest dostępne w czterech wariantach:
• Mleko Nestlé Junior z miodem, od 1. roku życia
• Mleko Nestlé Junior o smaku waniliowym, od 1. roku życia
• Mleko Nestlé Junior o smaku naturalnym, od 1. roku życia
• Mleko Nestlé Junior o smaku naturalnym, od 2. roku życia
Format: kartonik 350g
Średnia cena rynkowa: ok. 15 zł

*Nestlé za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska bez aptek, sprzedaż wolumenowa w okresie 05.2013-04.2014 w kategorii smakowe mleka modyfikowane powyżej roku (segmentacja kliencka z wyłączeniem marek własnych).