17 listopada 2014

Desery ukryte w fliżance kawy - świąteczna edycja limitowana od Nespresso

Desery ukryte w fliżance kawy - świąteczna edycja limitowana od Nespresso

Kawa to nie tylko szybkie espresso po posiłku czy przyjściu do pracy. Może być ona także wyśmienitym deserem. Ale czy najlepsze słodkości da się ukryć w… filiżance kawy? Oczywiście! Udowadnia to nowa limitowana edycja od Nespresso.

Na rynku debiutują trzy nowe aromatyzowane kawy Variations, wybrane przez miłośników „małej czarnej” w głosowaniu w mediach społecznościowych. Tworzą one zimową edycję limitowaną od Nespresso. Przywodzą na myśl najbardziej smakowite desery: pralinę o smaku orzecha laskowego (Hazelnut Dessert), czekoladę ze świeżą miętą (Chocolate Mint) oraz pieczone jabłko (Apple Crumble). Dzięki połączeniu zbalansowanej mieszanki Livanto z aromatem wykwintnych deserów filiżanka espresso to prawdziwa uczta podniebienia!

Co kryją nowe kawy?

Hazelnut Dessert

Orzechy laskowe połączone ze słodkimi nutami karmelowymi kawy Livanto przypominają smak maślanych herbatników domowej produkcji.

Chocolate Mint

Kompozycja czekolady i świeżej mięty z palonymi nutami ziaren Livanto wyśmienicie orzeźwia i odświeża.

Apple Crumble

Harmonia pieczonych jabłek i nut biszkoptowych podkreślonych aromatem kawy Livanto smakuje niczym świeżo przygotowany deser jabłkowy.

Kawy Variations najlepiej jest podawać w postaci espresso (40 ml), ale wyśmienicie smakują też z dodatkiem mleka. Każda z nich ma poziom intensywności 6 w skali Nespresso.

Uzupełniają one trzy inne deserowe kawy, które w asortymencie marki zagościły na stałe – Vanilio (wanilia), Ciocattino (gorzka czekolada) oraz Caramelito (karmel), dając spragnionym oryginalnych smaków jeszcze większy wybór.

Edycje limitowane Hazelnut Dessert, Apple Crumble oraz Chocolate Mint dostępne są w sprzedaży od 17 listopada w butikach Nespresso, sklepie internetowym marki oraz poprzez infolinię w cenie 1,89 zł za kapsułkę.