17 listopada 2015

Rozsmakuj się w kawach o najcudowniejszych aromatach Świąt

Rozsmakuj się w kawach  o najcudowniejszych aromatach Świąt

Jak zawsze pod koniec roku Nespresso zaskakuje świąteczną edycją kaw. Tym razem w naturalnej, ręcznie zbieranej kawie firma „ukryła” najcudowniejsze aromaty Świąt – słodyczy, przypraw i wypieków. Nowa limitowana edycja Variations zachwyca niezwykłymi nutami aromatycznymi: gorzkiej czekolady, pikantnym imbirem, pobudzającą zmysły wanilią, słodkim migdałem oraz kardamonem.

Na serię Variations składają się trzy idealnie zbalansowane kawy bazujące na Livanto - mieszance o optymalnym profilu, idealnie komponującej się z różnymi smakami. Została ona połączona przez specjalistów sensorycznych Nespresso z wybranymi aromatami i tak powstały te wyjątkowe kompozycje kaw.

Limitowana edycja kaw Variations od Nespresso 2015:

Vanilla Amaretti

Subtelny smak migdałów i wanilii, przywodzący na myśl słodkie ciasteczka Amaretti, które podkreśla pełnia smaku kawy Livanto.

Ciocco Ginger

Zaskakujące połączenie wyczuwalnych w mieszance Livanto nut palonych ziaren z aromatem gorzkiej czekolady, ożywione szczyptą imbiru.

Vanilla Cardamom

Delikatne aromaty wanilii i kardamonu zharmonizowane z nutami palonych ziaren kawy Livanto.

Każda z kaw Variations jest umiarkowanie intensywna, (intensywność 6 na 12-stopniowej skali), a pełnię smaku najlepiej wydobywa serwowana w formie espresso. Ale – dzięki oryginalnym przepisom opracowanym przez Nespresso – świąteczne aromaty ucieszą także amatorów mlecznej pianki.

Kawy Vanilla Amaretti, Ciocco Ginger, Vanilla Cardamom z edycji limitowanej Variations Nespresso są dostępne są w butikach Nespresso (Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice), w sklepie internetowym marki na www.nespresso.com.oraz poprzez telefoniczną infolinię w cenie 1,89 zł za kapsułkę.

Trafiają do sprzedaży na ograniczony czas sezonu świątecznego. Można kupić je zarówno pojedynczo, jak i w dedykowanych zestawach (3 i 5 opakowań), co ułatwia obdarowanie przyjemnością bliskiej osoby. Nowe mieszanki uzupełniają serię Variations, znajdującą się w stałej w Nespresso: Vanilio, Ciocattino oraz Caramelito.