24 stycznia 2017

Krajanki WINIARY, płatki Nestlé CHEERIOS OATS oraz owocowe deserki w tubkach GERBER wśród najlepszych produktów FMCG w Polsce

Krajanki WINIARY, płatki Nestlé CHEERIOS OATS oraz owocowe deserki w tubkach GERBER  wśród najlepszych produktów FMCG w Polsce

Aż 3 produkty z portfolio Nestlé zostały docenione przez polskich konsumentów w plebiscycie „Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów". W najnowszej edycji konkursu Krajanki WINIARY zostały nagrodzone w kategorii Przetwory warzywno-owocowe, Nestlé Cheerios Oats wyróżniono wśród Produktów śniadaniowych, a  owocowe deserki w tubkach GERBER zdobyły uznanie w kategorii Żywność dla dzieci w wieku 0-3 lat.

Wyboru zwycięskich produktów dokonali polscy konsumenci, wskazując najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty z branży FMCG, które wprowadzono na rynek w okresie od 1 września 2015 r. do 30 września 2016 r. Badanie zostało przeprowadzone przez Instytut Badawczy GfK wśród 1 000 osób w wieku 18-65 lat, które oceniały ponad 200 produktów z branży FMCG.

Krajanki WINIARY to produkt, dzięki któremu każdy może przyrządzić swoją ulubioną zupę szybko i bez tracenia czasu na obieranie czy ścieranie warzyw. Krajanki WINIARY dostępne są w trzech wariantach smakowych: Krajanka buraczkowa WINIARY, Krajanka ogórkowa WINIARY i Krajanka Warzywna WINIARY.

Nestlé CHEERIOS Oats to pierwsze na rynku płatki z pełnoziarnistego owsa gotowe do spożycia od razu po wyjęciu z torebki. Zawierają aż 74% pełnego ziarna oraz ponad gram betaglukanu z owsa na 40 g porcję. Betaglukan pomaga obniżać poziom cholesterolu. Nestlé CHEERIOS Oats wytwarzane są w trzech wariantach: bez dodatków, z cynamonem oraz  z żurawiną. Płatki te zostały wyróżnione przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi. Są wytwarzane przez spółkę Cereal Partners Poland, której Nestlé, obok General Mills, jest właścicielem.

Owocowe deserki w tubkach GERBER to innowacyjna przekąska dla niemowląt, idealna podczas wspólnych spacerów z rodzicami – w przypadku starszych maluchów do jego zjedzenia nie potrzeba nawet łyżeczki. Owocowy mus można jeść bezpośrednio z tubki. Tak zapakowane, owocowe deserki GERBER dostępne są w 6 smakach, m.in. jabłko i brzoskwinia, jabłko i mango, jabłko i jagoda oraz banan. Produkt wytwarzany jest w fabryce w Rzeszowie na rynek polski oraz na eksport m.in. do krajów skandynawskich, Rosji, Czech, Szwajcarii, Francji, państw Beneluxu.

Wyróżnienia dla naszych trzech produktów są dla nas niezwykle cenne, ponieważ zostały przyznane przez najważniejsze jury, czyli naszych konsumentów. Ich zdanie, wyrażone w ten sposób, jest dla nas wielką wartością – powiedziała Mariola Raudo, Kierownik Działu Spraw Korporacyjnych i PR, Nestlé Polska S.A.

Kontakty:

Edyta Iroko