27 września 2017

Nestlé Solidnym Pracodawcą Roku 2017

Nestlé Solidnym Pracodawcą Roku 2017

W XV edycji ogólnopolskiego programu Solidny Pracodawca Roku firma Nestlé została uhonorowana tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2017. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali zaplanowanej na pierwszy kwartał 2018 roku.

Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, szczególnie tych, którzy w swojej działalności promują najciekawsze rozwiązania z zakresu HR, a przy tym są wzorem dla innych przedsiębiorstw. Ubiegać się o ten prestiżowy tytuł mogą przedsiębiorstwa cechujące się wzorową polityką wobec pracowników, dbałością o wysoką jakość produktów, a także świadczonych usług.

Organizatorem tegorocznej edycji jest spółka Kowalski Pro-media wydająca magazyny: Strony Rynku oraz Rzeczy o Biznesie. Nagroda jest przyznawana w skali ogólnopolskiej oraz regionalnej. W sumie wyróżnienia otrzymało dotychczas 14 firm spośród niespełna 700 nominowanych w różnych kategoriach.

Nestlé od wielu lat prowadzi liczne działania mające na celu m.in. propagowanie praw człowieka oraz promowanie godnych warunków pracy i równouprawnienia. Otrzymany przez firmę tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2017 jest potwierdzeniem długoletniej i wielopłaszczyznowej polityki Nestlé opartej na szacunku dla każdego człowieka i każdej rodziny, dla naszych społeczności i dla naszej planety.

Kontakty:

Edyta Iroko